Komunikat dotyczący pracy Kancelarii w związku z epidemią koronawirusa

 

Szanowni Państwo!

W okolicznościach, w których wszyscy znaleźliśmy się w związku z epidemią koronawirusa, wpływającymi na sytuację i pracę większości firm i instytucji, chcemy przekazać Państwu kilka istotnych informacji o naszej Kancelarii i jej funkcjonowaniu w tym okresie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym komunikatem pod linkiem: Komunikat dot. pracy Kancelarii Ad Casum w czasie epidemii.

Kancelaria Ad Casum uruchomiła procedury pozwalające na świadczenie Państwu usług prawniczych i doradztwa podatkowego w niezmienionym zakresie, przy wykorzystaniu wszelkich użytecznych anałów komunikacji, w szczególności telefonicznie, e-mailowo i przez komunikatory, takie jak Microsoft Teams czy Skype.

W trosce o zdrowie naszych Klientów, jak i nas samych, pracujemy zdalnie, jednakże w sposób skoordynowany i wzajemnie skomunikowany tak, aby w jak najmniejszym stopniu odczuli Państwo zmianę sposobu wykonywania naszej pracy. Ta nowa organizacja pracy Kancelarii nie wpłynie
w żadnej mierze na najwyższą jakość naszych usług. Nasi prawnicy mogą załatwiać Państwa sprawy w relacjach z administracją publiczną przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej, takich jak ePUAP czy PUE ZUS.

Mimo nadzwyczajnej sytuacji, jesteśmy przygotowani do pełnego i niezakłóconego świadczenia wachlarza naszej pomocy doradczej.

Dla ułatwienia, wyznaczyliśmy osoby odpowiedzialne za koordynację prac zespołu Kancelarii w poszczególnych ww. zakresach:

Prawo pracy:
adwokat Maciej Łaz
+48 22 825 73 51, maciej.laz@adcasum.pl


Pomoc publiczna, Prawo podatkowe i Sprawozdawczość:
Doradca Kancelarii, doradca podatkowy Kacper Niziołek
+48 22 825 73 51, kacper.niziolek@adcasum.pl


Kontrakty i inne zobowiązania, sprawy organizacyjne, pomoc bezpośrednia:
Partner, radca prawny Łukasz Kosmala,
+48 22 825 73 51, lukasz.kosmala@adcasum.pl

Partner, radca prawny Piotr Paczkowski,
+48 22 825 73 51, piotr.paczkowski@adcasum.pl


Zapraszamy do bieżącego kontaktu z Kancelarią!

Brak komentarzy

Napisz komentarz
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.