adwokat, Lider ds. Postępowań Sądowych, Senior Associate, LDM

MICHAŁ
PIOTROWSKI

Absolwent Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Wśród jego zainteresowań zawodowych znajdują się prawo ubezpieczeń, zobowiązań i prawo handlowe. Doradzał przy notyfikacji, rejestracji i organizacji ubezpieczyciela Proama. Uczestniczył w opracowaniu i prowadzeniu restrukturyzacji portfeli rent wielu zakładów ubezpieczeń, doprowadzając finalnie do zawarcia kilkuset ugód sądowych w przedmiocie kapitalizacji rent. Reprezentował zakłady ubezpieczeń na posiedzeniach Polskiej Izby Ubezpieczeń. Jego atutem są umiejętności negocjacyjne mierzone wielomilionowymi oszczędnościami Klientów Ad Casum. Prowadzi postępowania mediacyjne przed Rzecznikiem Finansowym. Prowadzi również szkolenia dla pracowników zakładów ubezpieczeń z zakresu osobowych szkód komunikacyjnych. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych.

W Kancelarii Ad Casum, z którą współpracuje nieprzerwanie od 2006 roku, pełni funkcję menedżera, zarządzając pracą merytoryczną departamentu procesowego i odpowiadając za współpracę z zakładami ubezpieczeń.

Prywatnie zapalony narciarz. Z uwagą śledzi również wszelkie nowinki motoryzacyjne.

Znajomość języków: angielski, niemiecki

Powrót