radca prawny, Lider Praktyki Zamówień Publicznych i Projektów Inwestycyjnych, Senior Associate

AGNIESZKA
JADACHOWSKA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych General Law Masters (LLM) na wydziale prawa Uniwersytetu Kingston w Wielkiej Brytanii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Z Kancelarią Ad Casum współpracuje od 2011 roku. W latach 1997−2009 pracowała w spółkach Grupy Aviva, od 2003 roku jako radca prawny. W latach 2009−2011 praktykowała w Londynie, współpracując z kilkoma tamtejszymi kancelariami prawnymi. Zajmowała się obsługą prawną polskich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii.

W Kancelarii Ad Casum odpowiada za opracowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów na realizację projektów infrastrukturalnych, m.in. w sektorze energetycznym, w tym inwestycji realizowanych przez podmioty podlegające reżimowi Prawa Zamówień Publicznych. Stale współpracuje z klientami na etapie wykonywania ww. umów, m.in. reprezentuje klientów w sporach gospodarczych. Specjalizuje się ponadto w problematyce ubezpieczeń (uczestniczy m.in. w opracowywaniu ogólnych warunków ubezpieczeń oraz umów agencyjnych z agentami ubezpieczeniowymi) oraz prawie nieruchomości.

Wolny czas poświęca literaturze i podróżom.

Znajomość języków: angielski

Powrót