Agnieszka Jadachowska prawo ubezpieczeniowe nieruchomości
radca prawny, senior associate

AGNIESZKA
JADACHOWSKA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych General Law Masters (LLM) na Uniwersytecie Kingston w Wielkiej Brytanii. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Z Kancelarią Ad Casum współpracuje od 2011 roku. W latach 1997−2009 pracowała w spółkach obecnej Grupy Aviva, od 2003 roku jako radca prawny. Była odpowiedzialna za prawne opracowywanie i wdrażanie produktów ubezpieczeniowych, umowy zawierane w ramach projektów bancassurance, zagadnienia związane ze współpracą z agentami ubezpieczeniowymi, wsparcie prawne departamentu sprzedaży i marketingu. W latach 2009−2011 praktykowała w Londynie jako prawnik − Registered European Lawyer, współpracując z kilkoma tamtejszymi kancelariami prawnymi. Zajmowała się obsługą prawną polskich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii.

W Kancelarii Ad Casum odpowiada m.in. za opracowywanie i opiniowanie ogólnych warunków ubezpieczeń oraz umów z zakresu prawa zamówień publicznych, kwestie związane z ochroną praw konsumentów oraz spory gospodarcze. Specjalizuje się również w prawie nieruchomości, w tym problematyce nieruchomości wywłaszczonych.

Wolny czas poświęca literaturze i podróżom.

Znajomość języków: jęz. angielski.

Powrót